0 800 30 11 30
044 377 71 33
Приєднуйтесь:


Бренди

Ляльки «Від серця до серця» створені, щоб довести, що навіть маленькі дівчатка можуть зробити світ кращим, незалежно від віку та місця, де вони живуть.

«Від серця до серця» - це шість ляльок з різних країн, у кожної з яких є прототип - реальна дівчинка, яка змогла не тільки подолати складнощі у своєму житті, але і допомогти іншим.

Завдяки чудовому дизайну, високій якості матеріалів і виконання, вишуканим і оригінальним аксесуарам та зручному розміру (~ 34, 5 см.), цих ляльок можна носити з собою, і грати в них ніколи не набридне.

У комплекті з кожною лялькою є браслет дружби, одягаючи який дівчинка може приєднатися до унікальної спільноті «Від серця до серця» і продемонструвати всім, що вона готова творити добро.

У комплекті з лялькою йде книжка з її історією, яка розповідає, як живуть дівчатка в інших країнах, з якими труднощами стикаються, як долають їх і допомагають іншим людям.

Ляльки «Від серця до серця» - це чудовий подарунок не тільки для дівчаток, але і для їх батьків, які хочуть розповісти своїм дітям про життя в інших країнах і пояснити, як важливо допомагати людям.

 

читати все

Вы также можете приобрести товар в магазинах сети “Будинок Iграшок“